CLAA215FA01 V2

| panel model | CLAA215FA01 V2 |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA01 V2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 476.64×268.11 mm |
| Zarys | 495.6×292.2×17.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA215FA01 V2.
CPT CLAA215FA01 V2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA215FA01 V2 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA215FA01 V2 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA215FA01 V2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA01 V2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA215FA01 V2 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA215FA01 V2 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA215FA01 V2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA215FA01 V2"
- CPT CLAA215FA01 V2
- Arkusz danych CLAA215FA01 V2
- Obraz CLAA215FA01 V2
- Cena CLAA215FA01 V2
- Dystrybutor CLAA215FA01 V2

